KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15539313

nr 1553 9313

Pastell

Oidentifierad konstnär. Signerad, tulpaner, yttermått inklusive ram: 50x44 cm

Utrop:

500 kr

måndag 31 juli 2023
kl 18:03:46